Nemovitosti, Výnos, Nová realitní kancelář

29.10.2019

Dnes jsme se Vám rozhodli přinést jen pozitivní zprávy. A máme hned dvě!

Nová realitní kancelář

Po dlouhých debatách a požadavků našich klientů jsme se rozhodli k významnému kroku v naší společnosti a založili jsme realitní kancelář. Kromě klasických služeb realitní kanceláře umíme nabídnout kompletní správu nemovitostí, činžovních domů, komplexní činnost pro SVJ a BD nebo nabídneme i profesionálního předsedu pro SVJ a BD. Samozřejmostí je prodej, nákup, pronájem nebo vytvoření kompletního ekonomického projektu pro Vaši nemovitost. V našem firemním DNA jsou ale investice. A tak se naše RK bude zabývat vhodnými investicemi do nemovitostí, které patří do portfolií našich klientů.


A co od naší RK můžete očekávat? Transparentní a férové jednání. Team velmi zkušených odborníků ze všech oborů. Fotograf, moderní technologie inzerování nemovitostí, advokátní služby, odhadci a všichni kdo se na obchodu podílí, jsou letitými odborníky na danou problematiku. Veškeré informace naleznete na www.twpestate.com

A tím se dostáváme k druhé dobré zprávě. S rozjezdem naší RK jsme pro Vás s partnery připravili exkluzivní produkt, který generuje 6 - 8,5 % p.a. čistého výnosu v oblasti nemovitostí. Nejedná se o žádné airbnb nebo jiné podobné "novinky". Jak víte, naše motto je Chráníme Vaše bohatství a tomu je přizpůsobena i investice, která je zajištěna zástavou nemovitosti, vlastnictvím nemovitosti a kontrolou celé investice. A mnoho dalšího. Investice je možná již od 300.000,- až do stovek milionů.


Věříme, že rozšíření našich služeb o vlastní RK nabídne klientům větší pohodlí, lepší servis, kvalitnější investiční portfolio a skutečně vše pod jednou střechou.

Trusts & Wealth protection a nově Trusts & Wealth protection Estate