O nás
V nemovitostech jsme jako doma

Jsme mladá, dynamická entita

Naše realitní činnost vznikla díky požadavkům ze strany našich klientů. Prioritně naše služby byly pro úzkou skupinu našich blízkých. S tím, jak rosteme a naše firma se rozrůstá, rozhodli jsme se nabídnout služby i širší veřejnosti. 

Jsme kolegové s bohatými zkušenostmi.  Finance a reality nás provází od začátku naší kariéry. Postupujeme postupně, s klidem a rozvahou. Vše začalo pomalu zprostředkováním hypotečních úvěrů pro běžnou klientelu. 

Vše co jsme se za léta praxe naučili nyní převádíme do realitního života.

Zbyněk Prim & Roman Jasenovec

Zbyněk Prim, DiS, EFA, EFP
CEO

Zbyněk se pohybuje ve finančním sektoru 15 let. Je držitelem prestižních mezinárodních finančních titulů EFP a EFA. Stejně tak dle zákona vykonal zkoušku odbornosti o poskytování všech investičních služeb (vyšší kategorie "B"). Je zakládajícím členem Komory svěřenských poradců a správců. Ve firmě se věnuje rozvoji firmy, svěřenským fondům a mezinárodnímu bankovnictví. V oblasti realit se věnuje developerskému financování, ekonomice. 

Roman Jasenovec, EFA
CFO

Roman se pohybuje ve finančním sektoru 10 let. Je držitelem prestižního mezinárodních finančního titulu EFA. Stejně tak dle zákona vykonal zkoušku odbornosti o poskytování všech investičních služeb (vyšší kategorie "B"). Roman má na starosti péči o klienty, strategickou a taktickou alokaci aktiv klientů. Dále se věnuje realitní činnosti, správě a pronájmu nemovitostí.